Zarób nawet 15tys zł jako Opiekun! Wyjedź i zarób na święta!

15 000,00 zł

inne


Zarób Iława, nawet Iława, 15tys Iława, jako Iława, Opiekun! Iława, Wyjedź Iława, zarób Iława, święta! Iława

Szukam osób na wyjazd do Niemiec w charakterze Opiekuna/ki z podstawową, komunikatywną lub bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego ( weryfikujemy znajomość j. niemieckiego przez telefon, możliwość otrzymania materiałów językowych na meila do powtórzenia).

Nie martw się jeżeli nie znasz języka niemieckiego - organizujemy doszkalające kursy językowe online lub stacjonarnie w Olsztynie.

 

Praca praktycznie od zaraz!

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 516 055 265 !

Można jechać do opieki nad 1 osobą lub małżeństwem.

 

Gwarantujemy:

dojazd z domu do domu busem, bezpieczny dojazd pełna dezynfekcja ( za nic nie płacisz), ograniczona liczba osób, pewny wyjazd i zjazd

ubezpieczenie prywatne

opłacone składki ZUS

zakwaterowanie

wyżywienie

opiekę 24h

Proponowane wynagrodzenie, to wynagrodzenie na rękę :)

Możliwość bezpiecznego dostarczenia umowy przez kuriera lub rekrutacja internetowa.

Z racji dużej liczby zgłoszeń proszę o kontakt telefoniczny  516 055 265Zgarnij bonusy:

- 200EUR za przejście z innej firmy!

- 50EUR za certyfikat szczepienia!
- Do 450 Euro za bon świąteczny!

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https: //promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 398

nr ogłoszenia: 18909